Przeglądając tę stronę akceptujesz pliki cookies. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej
close

Sagra Technology

Dedykowane rozwiązania branżowe

System Emigo jest oprogramowanie klasy SFA (Sales Force Automation), mCRM (Mobile Customer Relationship Management), BI (Business Intelligence). Zwiększa efektywność pracowników w terenie, automatyzuje codzienne zadania i czynności, daje pełen zakres potrzebnej informacji. Przesyła zwrotnie do szefów, dostawców, kooperantów i współpracowników dane dotyczące prowadzonych działań.

więcej

Integra to platforma umożliwiająca automatyczne przekazywanie zamówień z systemu Emigo producenta do systemów magazynowych jego dystrybutorów. Dostarcza informacje o stanach magazynowych, rezerwuje towar i potwierdza realizację każdej pozycji zamówienia.

więcej

WinPoint to zestaw usług kompleksowo rozwiązujący problemy firm z aktualnością i jakością danych teleadresowych klientów. Udostępniana w ramach usług baza danych utrzymuje aktualne i kompletne dane placówek detalicznych, sieciowych, hurtowni oraz ich klasyfikację.

 

 

Geokodowanie
Przypisywanie współrzędnych geograficznych adresom pozwala na wykorzystanie dodatkowych obszarów działań.

 

Inwentaryzacja danych
Dane teleadresowe są na bieżąco uzupełniane, weryfikowane i standaryzowane. Odbywa się również ich deduplikacja.

 

Dane teleadresowe
W bazie znajdują się adresy, telefony, faksy: sklepów detalicznych, hipermarketów, supermarketów, dyskontów, stacji paliw, hurtowni.

 

Integracja z innymi systemami
Dzięki integracji komunikacja odbywa się z innymi systemami: wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Raport Niezgodności Lokalizacji (RNL) to usługa polegająca na rejestrowaniu i syntetycznym raportowaniu istotnych niezgodności pomiędzy deklarowaną a faktyczną lokalizacją reprezentanta w momencie wykonywania przez niego zadań „u Klienta” w systemie Emigo.

więcej

 

 

 

Pobierz materiały

 

Emigo

 

 

Zapraszamy do kontaktu

 Sagra Technology

 

Magdalena
Sikorska-Hadowska
505 234 233
magdalena.sikorska@sagra.pl

Justyna
Straburzyńska
501 403 750
justyna.straburzynska@sagra.pl